Terminy spotkań 2023

Terminy spotkań 2023

Witajcie miłośnicy i fani modeli wodnosamolotów!

Mamy dla Was aktualne wieści – terminy zawodów modeli wodnosamolotów pt. „Puchar Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów” na rok 2023 zostały już ustalone! Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach 8 do 11 czerwca, drugie w dniach 8 i 9 lipca w Przykonie, trzecie 26-27 sierpnia. Jesteśmy przekonani, że będzie to niesamowity sezon pełen niezapomnianych wrażeń!

Na chwilę obecną mamy potwierdzone (formalnie) tylko jedno miejsce, jednak czekamy na potwierdzenie negocjowanych miejsc spotkań. Mamy nadzieję, że organizacja pozostałych etapów przebiegnie bez przeszkód i będziemy mogli cieszyć się spotkaniami.

Oczekujemy z niecierpliwością na spotkanie z Wami podczas zawodów! Wierzymy, że zawodnicy już są przygotowani, a Ci nie gotowi rozpoczęli lub są w trakcie budowania swoich modeli wodnosamolotów i czekają z niecierpliwością na start. Cieszymy się, że z każdym rokiem nasze wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę pasjonatów, a jest to dla nas niezwykle motywujące.

Mamy nadzieję, że ten wpis zdopinguje Was do budowania modeli wodnosamolotów. Bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie nasze profile, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat „Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów”. Widzimy się na starcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *