Spotkanie w Sokółce już za tydzień!

Widzimy się już za tydzień na zalewie w Sokółce. Internetowa rejestracja kończy się w najbliższą środę o godzinie 23:59. Zapraszamy do startu w tej emocjonującej rywalizacji oraz wspólnego oglądania zawodów . 

Prasę prosimy o wcześniejsze zgłoszenie e-mail’owe aby uzyskać pozwolenie do wejścia na strefy zamknięte.

Program Wyścigu Środkowej Polski PCEMW – w Czarnocinie

W przyszły weekend na zalewie w Czarnocinie odbędzie się drugi zestaw konkursów Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów – Wyścig Środkowej Polski.  Od dziś można się zgłaszać elektronicznie w zakładce Czarnocin 2018 na naszej stronie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, jak również obejrzenia zmagań pilotów modeli.

PCEMW 2018

Znamy już wstępne daty i miejsca przeprowadzenia tegorocznych konkursów Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów.
Pierwsze spotkanie nad akwenem Siemianówka w Starym Dworze gm.Narewka na granicy powiatów hajnowskiego i białostockiego, woj. podlaskie w dniach 31maja(Boże Ciało), 1 – 3 czerwca 2018r.
Konkursy: Wstęga Narewki; wyścig kat. A (wodnosamoloty o masie do 2500g); wyścig kat. B (wodnosamoloty o masie powyżej 2500g); Makiety wodnosamolotów
Drugi planowany termin 30 czerwca – 1 lipca – miejsce w negocjacji.
Konkursy: wyścig kat. A i wyścig kat. B.
Trzeci termin konkursów PCEMW 21-22 lipca, zalew w Sokółce, pow. sokólski, woj. podlaskie.
Konkursy: Makiety Wodnosamolotów. Prapremierowy konkurs dodatkowy (w tym roku poza rankingiem): AHC – Aero-Hydro Combat. Regulamin w opracowaniu.
Czwarte spotkanie 25 – 26 sierpnia 2018 r na Zalewie Porajskim w Jastrzębiu, gm Poraj, pow. myszkowski, woj. śląskie.
Konkursy: wyścig kat. A i wyścig kat. B, trzecim konkursem będzie konkurs (odpowiednik Wstęgi Narewki) lub jeśli środowisko pilotów zdecyduje, konkurs AHC.
Kolejne spotkanie wodnosamolociarzy Zalew Rejowski w Skarżysku Kamiennej 1-2 września 2018 r (poza rankingiem PCEMW)